O nas

Jedzenie

Restauracja Winowajcy „kuchnia i skład wina” to miejsce powstałe z miłości do dobrego jedzenia oraz chęci dzielenia się tą pasją. Kuchnia jest połączeniem kuchennych doświadczeń Magdy ze wspomnieniami z licznych podróży. Punktem wyjścia jest zdrowe jedzenie i tradycja śródziemnomorska. Stąd nie brakuje tu ręcznie wyrabianych makaronów, pieczywa z domowego wypieku, sałat, świeżych ryb i owoców morza.

Tatar Winowajcy Kaczka ze szparagmi
Czerwone wino w butelce i kieliszku
O nas

Wino

Dobra kuchnia domaga się godnego trunku. Winowajca Bogdan, ze swym długoletnim doświadczeniem i niesłabnącą miłością do wina, chętnie pomoże w wyborze odpowiedniej butelki, by przyjemności podniebienia miały szansę osiągnąć swą pełnię. Miłośnik podróży, z których czerpie inspirację, nowe doświadczenia i siłę do działania. Kocha wino, które wciąż odkrywa przed nim swoje tajemnice. Dlatego u nas jest w czym wybierać, bo asortyment win mamy bardzo szeroki – od tych mniej wymagających, do codziennego spożycia – do tych wyjątkowych, przeznaczonych do celebracji specjalnych okazji.

Nasz

Zespół

Winowajcy to przede wszystkim kulinarne wspomnienia inspirowane pysznościami z dzieciństwa i tymi z odległych i bliższych podróży. Dzięki naszemu zespołowi, zawsze efektownie podane i smakowite – grzeszne przyjemności. Gospodarze biorą na warsztat wszelakie potrawy, które powinny wywoływać u nas wyrzuty sumienia, przyjemność i radość z ich jedzenia i picia znacznie przewyższa poczucie winy. W dodatku gdy współwinowajcą tych grzesznych występków jest wyjątkowo dobre wino. Jeżeli raz spróbujesz będziesz grzeszył zarówno przy okazji romantycznych wieczorów we dwoje czy też w gronie biesiadujących przyjaciół.

Zespół Winowajcy

To właśnie miłość i pasja do dobrej kuchni, wina czerpania przyjemności z czasu wspólnie spędzanego przy stole  w gronie najbliższych czy przyjaciół skrzyżowała ich drogi. To tutaj stworzyli ostoję dobrego smaku i dobrego wina. Restauracja Winowajcy i Skład Wina to miejsce z ciekawym wnętrzem i ciepłej atmosferze tworzonej przez dyskretną i profesjonalną obsługę.

Booking

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem +48 881 227 766

Icon
Skip to content